03/12/2020

COVID-19 TRAINING SCHEDULE

Dear Members

It has been brought to our attention that some parents and players are not receiving club messages through a messaging service. In most cases these messages are being received and just getting overlooked.

We have a complete breakdown of groups and training times. Please make sure you check which group you are in and what days and times your group is training.

Please keep in mind this is only a temporary training schedule which will be reviewed at the end of each week

If you cannot find your name on this list, please feel free to contact Musti on 0404 069123

Thank you

GUSC

U7’s Group1 – Saturday 30/05/2020 9:00am-9:45am

ALEENA A
ADRIAN G
MOUSA H
ISABELLA R
VIRAAT B
YOUSEF A

U7’s Group2 – Saturday 30/05/2020 9:00am-9:45am

JANA E
SELENA W
ERAY A
KAAN A
AYDIN A
TALHA ALI B
TARIK B

 

U8’s Group1 – Saturday 30/05/2020 9:00am-9:45am

ULI S
EKIN D
JAFAR E
JAWAD E
EREN CINAR K
AARAV P
MARC-ANTHONY S
RABIH AL B

U8’s Group2 – Saturday 30/05/2020 9:00am-9:45am

KAISER R
AARON K
EMINE U
ASARAH U
ALI DEREN S
DEREN C
SAYED B
RILEY S

U9’s Group1 – Saturday 30/05/2020 11:45am-12:45am

ZAID A
JAD H
JUAN M
ETHAN L
SAREL P
JOEY R
CIHAN D
JOSEPH S

U9’s Group2 – Saturday 30/05/2020 11:45am-12:45am

ONUR K
MAHMOUD A
ZAYD A
BAILEY L
OMER A
KAAN M
TOM M
MIKAIL O
ARJUN S

U10/U11’s Group1 – Saturday 30/05/2020 10:00am-11:30am

MASON C
SEBASTIAN P
LUCA S
EJAY V
LOUKAS K
SAM M
SAMED C
THOMAS S
CENGIZHAN B

U10/U11’s Group2 – Saturday 30/05/2020 10:00am-11:30am

JAMAL A
YAHIA E
WALID H
JUSTIN K
EREN ARDA S
SERHAT S
AHMED U
AHMAD B

U10/U11’s Group3 – Saturday 30/05/2020 10:00am-11:30am

VIAN ALEX
KAMAAL ABDI
MERT UZUNBAY
JULIUS MCALL
DENIZ BARDIZ
ROBERT MONTALTO
ABDELRAHMAN MOUSSA
MARCEL SASSINE

U10/U11’s Group4 – Saturday 30/05/2020 10:00am-11:30am

LEON C
AYMEN E
ZAYAN M
SHAMAN S
BARAN Y
LOUIS S
JAWDAT R
THOMAS M

U12’s Group1 – Monday 25/05/2020 6:00pm-7:15pm

ARDA C
OLIVER K
AHMED K
IBRAHIM S
CANYON S
MUHAMMED ALI B
GEORGE M
MALIK A
ABDALLAH E
MOUSA A

U12’s Group1 – Monday 25/05/2020 6:00pm-7:15pm

MARCUS T
ALEXANDER S
EMIN M
JULIAN V
BENJAMIN A
NATHAN G
OMAR E
DANTE OI
MEHDEEP S
KAAN A

U14 Boys Group1 – Monday 25/05/2020 6:00pm-7:15pm
&
U14 Boys Group1 – Wednesday 27/05/2020 6:15pm-7:15pm

STEFAN C
ALI IMRAN P
MUSTAFA S
TAYLAN D
KEREM K
ERAY S
JAIVEER S
IBRAHIM K

U14 Boys Group2 – Monday 25/05/2020 6:00pm-7:15pm
&
U14 Boys Group2 – Wednesday 27/05/2020 6:15pm-7:15pm

NAYDAR
BURAK O
ENIS A
EMRE C
FAYEZ
ZAIN C
ISMAEL A
JOBAN S
SAMIR E

U14 Boys Group3 – Monday 25/05/2020 7:30pm-8:30pm
&
U14 Boys Group3 – Wednesday 27/05/2020 7:30pm-8:30pm

OLIVER K
YUSUF E
TIMOTHY I
FRANK D
SENULA
AHMED
KALDOUN
GAGAN
DIYAA

U14 Girls Group1 – Monday 25/05/2020 7:30pm-8:30pm
&
U14 Girls Group1 – Wednesday 27/05/2020 6:15pm-7:15pm

CHANTELLE
MONIA
EDEN
RUBY
SIENNA
SELIN K
JOHAYNA
ERIN

U14 Girls Group2 – Monday 25/05/2020 7:30pm-8:30pm
&
U14 Girls Group2 – Thursday 28/05/2020 6:00pm-7:15pm

YASHIKA
HAZAL
SELIN C
PHIMWIPA (BEAU)
SAMAIRA
HAVIN
LILYAN
TALIA H

U14 Girls Group3 – Tuesday 26/05/2020 6:00pm-7:00pm
&
U14 Girls Group3 – Thursday 28/05/2020 6:00pm-7:15pm

ISABELLA P
GEORGIA
RAYAN H
TALIA M
KOMAL
MELEK
CEREN

U16 Group1 – Tuesday 26/05/2020 6:00pm-7:15pm
&
U16 Group1 – Wednesday 27/05/2020 7:30pm-8:30pm

ALI M
ETHEM
ALPEREN
IMRAN
KAAN
CIHAN
ISAAC
PATRICK
CENKER
ZAIN

U16 Group2 – Tuesday 26/05/2020 6:00pm-7:15pm
&
U16 Group2 – Wednesday 27/05/2020 7:30pm-8:30pm

AYDEN P
JOSHUA
AYDIN G
BAYRAM
DAVID
AHMED
EMILIO
MURAT
TRISTAN
NADER

Senior Women Group1 – Wednesday 27/05/2020 6:15pm-7:15pm
&
Senior Women Group1 – Thursday 28/05/2020 6:00pm-7:15pm

GEORGINA
ALEXANDRA
TASNEEM
SHAE
MARCII
ALIYAH
KAY JAY
ZARA

Senior Women Group2 – Tuesday 26/05/2020 6:00pm-7:15pm
&
Senior Women Group2 – Wednesday 27/05/2020 7:30pm-8:30pm

TARA
EBRU
FORTMEH
SHEEREN
AMAR
JULIE
HALIMA
MAL

Senior Men Group1 – Tuesday 26/05/2020 7:30pm-9:00pm
&
Senior Men Group1 – Thursday 28/05/2020 7:30pm-9:00pm

MURAT
MERTKAN
CHARLIE
KEVIN NASRA
KEVIN HOGAN
DURMUS
ANGE
VINNIE
ILHAN

Senior Men Group2 – Tuesday 26/05/2020 7:30pm-9:00pm
&
Senior Men Group2 – Thursday 28/05/2020 7:30pm-9:00pm

GOKHAN
UBEYDE
KEVIN ROBERTS
SERKAN
LOKY
KURSAT
GOKMEN
MICHAEL
ALEX STOJ
JACOB

Reserves Men, please refer to the Groups that Chris has already passed onto everyone